Popis pozice

Spolupracujeme (nejen) s městem Brnem a vyvíjíme aplikace a informační systémy pro veřejnou správu. Naším nejznámějším projektem je BrnoID, díky kterému si můžeš vyřídit všechny poplatky, vstupenky, odpady, šalinkartu i pokuty online.

Celkem je nás něco přes 60 a právě hledáme dalšího kolegu – zkušeného Angular vývojáře nebo vývojářku, který/á nám pomůže dál zlepšovat služby institucí kolem nás.

Jak pracujeme?
Tasky trackujeme ve vlastním GitLabu. Každý vývojář pracuje na vlastní branchi, která se pak přidá do hlavní větve. Juniornější kolega po dokončení práce na své branchi vytvoří merge request, který mu seniornější kolega zkontroluje, opřipomínkuje a případně poradí, jak dál.

Jak si tě představujeme?

  • Máš předchozí zkušenost s Angularem a ideálně i s Reactem
  • Ovládáš TypeScript
  • HTML, CSS snad nemusíme ani zmiňovat, ale pro jistotu
  • Git znáš jako své boty – pro náš vývoj je to alfa a omega
  • Víš, co obnáší týmová spolupráce. Nebojíš se zeptat, když se na něčem zasekneš, ale zároveň zvládáš pracovat i samostatně

A co za to?

  • Pracovní dobu si určuješ ty. Stačí, když nám dáš pár dní dopředu vědět, kdy se tu ukážeš.
  • Home office podle tvých potřeb, žádné složité schvalovačky.
  • Mladí kolegové, kteří jsou v pohodě.
  • Proklatě dobrá káva! Ovoce. Čaje. Kokina, buchty. Pet friendly office.
  • Multisportka, zvýhodněný telefonní tarif, příspěvek na oběd, osobní rozpočet pro tvoje potřeby.
  • Podpora a pomoc. Volnost je sice super, ale někdy to bez pomoci a spolupráce prostě jde pomaleji. Proto jsme tu pro tebe a rádi ti s čímkoliv pomůžeme.

Proč my?

  • Málo administrativy. Snažíme se soustředit na vývoj a nezahlcovat se zbytečnými meetingy, reporty a procesy.
  • Podpora a pomoc. Někdy to bez pomoci a spolupráce jde zkrátka pomaleji. Proto jsme tu pro tebe a rádi ti s čímkoliv pomůžeme. Vzájemné sdílení know how je to, co posouvá každého z nás.
  • Reálný dopad tvé práce. Tvá práce neskončí zapomenuta v šuplíku. Každý projekt slouží konkrétnímu účelu.

Zní to dobře?
Ozvěte
se nám